Agroturystyka Gęsiniec wypoczynek na Pojezierzu Drawskim

Jeśli szukasz idealnego miejsca na wypoczynek, zapraszamy do Agroturystyki Gęsiniec! Nasze pokoje do wynajęcia są komfortowe, przestronne i urządzone w ciepłym stylu. Z okien roztacza się piękny widok na zielone tereny Drawieńskiego Parku Narodowego, który jest naszym bezpośrednim sąsiadem. Możesz wybrać pokój dwuosobowy lub czteroosobowy, a jeśli przyjeżdżasz z większą grupą, mamy też pokoje dla sześciu lub ośmiu osób. Wszystkie pokoje mają łazienki, telewizory i bezpłatny dostęp do internetu. W sumie mamy 35 miejsc noclegowych, więc nie musisz się martwić o brak miejsca. Zadzwoń do nas i zarezerwuj swój pokój do wynajęcia już dziś! Agroturystyka ma wyznaczone miejsce na ognisko, sala do imprezowania wraz z kuchnią i toaletą oraz parking dla samochodów, przyczep campingowych i camperów. Nasza agorurystyka to  miejsce dla osób, które cenią sobie nocleg wśród zieleni drzew i śpiewu ptaków.

Drawieński Park Narodowy to jeden z najpiękniejszych i najciekawszych parków narodowych w Polsce. Znajduje się na Pojezierzu Drawskim, w północno-zachodniej części kraju. Agroturystyka Gęsiniec znajduje się w bezpośrednim otoczeniu parku. Zadarz się, że mamy nie zpowiedzianych gości w postaci stada Żubrów. Park obejmuje obszar ponad 113 km2, z czego ponad 20% stanowią wody. W parku można podziwiać malownicze jeziora, rzeki, bory sosnowe, torfowiska i łąki. Park jest także bogaty w różnorodność fauny i flory. Można tu spotkać wiele gatunków ptaków, ssaków, płazów i owadów, a także roślin chronionych i rzadkich. Drawieński Park Narodowy to idealne miejsce dla miłośników przyrody i aktywnego wypoczynku. Można tu uprawiać kajakarstwo, rowerzystykę, piesze wycieczki, a także zwiedzać zabytki i atrakcje kulturowe. Park oferuje także wiele edukacyjnych ścieżek przyrodniczych i leśnych. Drawieński Park Narodowy to prawdziwa perła polskiej przyrody, która zachwyca swoim pięknem i urokiem.

A może masz ochotę na trochę aktywności? W Agroturystyce Gęsiniec organizujemy spływy kajakowe po malowniczych rzekach. Mamy 30 kajaków dwuosobowych i busy do transportu osób. To świetna okazja, żeby podziwiać przyrodę z innej perspektywy i spędzić miło czas z rodziną lub przyjaciółmi. Jeśli wolisz jazdę na rowerze, mamy dla Ciebie rowery elektryczne GIANT, które ułatwią Ci pokonywanie pagórków i długich dystansów. A jeśli jesteś fanem historii, możesz wybrać się na rajd pieszy po bunkrach z czasów II wojny światowej, które znajdują się w okolicy. Nie zwlekaj i skorzystaj z naszej doskonałej oferty!